Сходи Модульні 

Оригінальні та надійні сходи – це невід’ємна складова затишного помешкання.

На сьогодні, сходи модульні набувають все більшої популярності не тільки у житлових будинках, але й у офісних або складських приміщеннях. Сходи модульні – це універсальні та надійні конструкції, які надають приміщенню гармонійний та неповторний стиль. Такі сходи підкреслюють витончений дизайн інтер’єру та займають не великий об’єм площі.

Сходи модульні активно використовуються, як зручний та оригінальний елемент декору оселі. Такі сучасні конструкції надають помешканню не тільки вишуканий вигляд, але й є абсолютно безпечними та надійними у використанні. Крім того, сходи модульні мають не велику вагу та є легкими у прибиранні. Саме такі сходи поєднують в собі практичність та елегантність та є сучасним рішенням гармонійного дизайну.

Компанія Сходи Модерн пропонує надійні та якісні модульні сходи різної форми та конфігурації. Сходи модульні від компанії Сходи Модерн – це втілення грації та новітніх дизайнерських рішень. В залежності від стилістичного інтер’єру приміщення, фахівці нашої компанії розробляють унікальні та витончені сходи модульні будь – якої складності, які безперечно стануть яскравою та зручною складовою гармонійного приміщення. Замовити сходи модульні у Львові від компанії Сходи Модерн Ви маєте можливість з дерева та сталі, з сталі та скла або зі сталі та каміння в будь – який проміжок часу та за доступними цінами. Фахівці нашої компанії подбали про кращі дизайнерські рішення, які гарантовано зроблять інтер’єр Вашої оселі або офісу неповторним та гармонійним. Для зручності наших клієнтів ми створили каталог нашої продукції, де Ви маєте можливість переглянути фотогалерею та описові характеристики. Ціни на сходи модульні є доступними, а якість та оригінальність високою, тому ми гарантуємо довговічність та сучасність таких модульних конструкцій.

Сходи Модерн – це не тільки витончені та універсальні сходи модульні, але й відповідність найвищим стандартам якості та надійності.

Останніми роками попит на модульні сходи значно зріс. Адже завдяки своїй унікальній конструкції вони не тільки дають можливість зекономити площу, але зроблять інтер’єр Вашого приміщення більш витонченішим і елегантним. Також такий варіант сходів підійде для виробничих, складських і офісних приміщень, які мають більше як один поверх.

Конструкція сходів складається з модулів, які з’єднуються між собою, що і утворює металевий хребет сходів. Крім того, такі сходи зручно ремонтувати: якщо одна сходинка пошкоджена то її можна без проблем зняти, не рухаючи сусідні. Оскільки у модульних сходах немає бокових балок, кутів, ніш, де накопичується пил їх легко прибирати. Можна їх зробити із дерева і сталісталі і скла, сталі і каміння і т.д.

 

Важливі моменти, про модульні сходи:

-  каркас формується із труби d 102 мм (вертикальний елемент) і труби січенням 100х100 мм (горизонтальний елемент);

-  даний тип дає змогу моделювати сходи будь-якої конфігурації та складності;

-   сходи можуть розміщуватися як біля несучих стін, так і посеред приміщення (жорсткість забезпечується відкосом від стіни, або колоною від підлоги);

-   дана конструкція дає можливість вирішити питання обмеження простору і зручності в ходьбі.