Перила металеві виготовляються з чорного металу , з використанням кованих елементів серійного виготовленя і фабуються декоративними фарбами.В варіантах використовуються дерев’яні поручні.

 

Перила

Сучасні та надійні металеві перила – це основна акцентна деталь стилістичного спрямування дизайну приміщення. Саме завдяки перелам сходи будь – якої конфігурації виглядають довершено та органічно. На сьогодні, світові дизайнери використовують перила не тільки як додатковий рівень безпечності та зручності, але й як елемент декору у сучасних приватних будинках.

Компанія Сходи Модерн пропонує широкий асортимент сучасних перил на будь – який смак. Саме в нас Ви зможете придбати не тільки стандартні металеві та нержавіючі перила, але й ковані перила з оригінальними візерунками. Ковані перила від компанії Сходи Модерн відзначаються оригінальністю та художнім спрямуванням. Дизайнери нашої компанії подбали про сучасні та гармонійні варіанти кованих перил, які стануть незамінною складовою оригінального та надійного декорування приміщення. Ковані перила – це насамперед ексклюзивність та вишуканість, тому на сьогоднішній день саме такий вид перил є дуже популярним. Ковані перила чудово підходять, не тільки для приватної оселі, але й як складова інтер’єру офісного центру. Нержавіючі перила вражають своєю практичністю та мають точне стилістичне спрямування. Фахівці нашої компанії пропонують різні варіанти прикрас таких перил. В залежності від побажань клієнта нержавіючі перила ми розробляємо з додаванням скляних, золотих або кольорових елементів, що надає інтер’єру оригінальності та гармонійності. Металеві перила виготовляються з чорного металу, але в залежності від кольорової гамми приміщення ми їх фарбуємо в будь – які кольори. Металеві перила пропонуються не тільки з використанням кованих елементів, але й з дерев’яними поручнями, що забезпечує додатковий рівень зручності у використанні.

Завдяки добре сформованому каталогу продукції Ви легко зможете зорієнтуватися стосовно стилістичного спрямування перил, а наші консультанти нададуть Вам безкоштовну та кваліфіковану консультацію по будь – яким питанням.

Замовити перила від компанії Сходи Модерн у Львові Ви маєте можливість по доступній ціні в будь – який зручний для Вас час.