Міцний каркас сходів є невід’ємною складовою надійності та довговічності сходів різних конфігурацій та видів. Саме тому фахівці нашої компанії приділяють особливу увагу сучасному розробленню сходів на металевому каркасі будь – якої складності.

Якісний каркас сходів є запорукою довговічності та міцності конструкцій, який забезпечує безпечність пересування та дозволяє втілити у життя будь – які дизайнерські рішення. Металевий каркас сходів – це не тільки гармонійне поєднання з деревом та з іншими матеріалами, але й частина вишуканого інтер’єру. Саме метал є універсальним та надійним інструментом, який гармонійно поєднує міцність, довговічність та надійність. В залежності від дизайну приміщення металевий каркас сходів можна легко приховати або частково відкрити, як акцентну деталь загального інтер’єру приміщення.

Компанія Сходи Модерн пропонує сучасні та якісні сходи з міцним металевим каркасом на будь – який смак. Кваліфіковані фахівці нашої компанії подбали про найсучасніші технології виготовлення та проектування конструкції каркасу для сходів будь – якої конфігурації з можливістю подальшого гармонійного декорування. Завдяки спеціальному обладнанні та дотриманню необхідних технічних операцій та норм каркас сходів від компанії Сходи Модерн є абсолютно надійним та безпечним у використанні. При розробленні каркасу сходів ми здійснюємо максимально точний розрахунок всіх необхідних параметрів і як результат отримуємо сходи з металевим каркасом європейського рівня якості. Крім того, при проектуванні сходів, ми моделюємо майбутню конструкцію у 3Д комп’ютерній програмі, що дозволяє побачити вигляд сходів у майбутньому.

Металевий каркас для сходів

Сходи на металевому каркасі від компанії Сходи Модерн – це міцні та функціональні конструкції, які вдало поєднують довговічність та сучасний дизайн. Замовити якісний та надійний каркас сходів Ви можете в будь – який проміжок часу на всій території України.

Компанія Сходи Модерн гарантує сучасні та міцні каркаси для сходів за доступною ціною.